E quajti Albi Nakon “Vëllai i madh”, motra dhe nëna e Klaudia Pepës sherr me ndjekësit

Koreografi i njohur Albi Nako ishte dje i ftuar në emisionin “Rudina” ku foli folur për herë të parë për divorcin me balerinën Klaudia Pepa. Megjithatë surpriza që balerina i bëri në emision ish-burrit Nako, duke e qujtur “vëlla i madh” nuk u ka pëlqyer ndjekësve të saj në Instagram. Një debat mjaft i fortë ka nisur pas një videoje të publikuar nga Klaudia, me disa ndjekëse dhe motrës së Pamela dhe nënës Lume. Për më shumë lexoni komentet në postimin më poshtë të Story.al.