E pyesin nëse është xheloze, ja si përgjigjet moderatorja shqiptare: Më pëlqen të gërmoj…

Moderatorja e njohur Dojna Mema është kthyer shumë shpejt në një nga personazhet më të pëlqyer të publikut shqiptar.

Dojna-Mema-1

 

Ajo ka ditur se si të fitojë zemrën e fansave të saj me tipin e drejtpërdrejtë. Dojna është gjithashtu shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndanë mendime me fansat e saj.

Një ditë më parë, moderatorja vendosi që të bënte një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Dojna-Mema-2

Një nga fansat e ka pyetur Dojnën nëse është xheloze kur është në një lidhje. Moderatorja ka zbuluar se është tmerrësisht xheloze, por ajo parapëlqen ta quaj kurioze.

Dojna-Mema-4

“Po pse thua xheloze? Më mirë tingëllon ‘kurioze’. Më pëlqen të gërmoj tek e kaluara, te di gjithçka mbi ishat që kur të jem në inat e sipër t’ja përmend, do doja të dija kë ndjek në ‘Instagram’ thjesht për ta ditur, a hedh sytë majtas djathtas kur ble bukë  etj etj. Gjera si këto krejt të pafajshme”, ka shkruar Dojna në postim.

Dojna-Mema-3