E pabesueshme, Klea Huta si Samanta Karavella në projektin e ri

Kënga aq shumë e përfolur e Klea Hutës mesa duket është gati, dhe ajo po përgatitet ta publikojë. Këngëtarja dhe prezantuesja ka postuarnë Instagram një status ku njofton se kënga e saj “Bla bla bla” është gati. “Le të themi se është gati”, ka shkruar Klea poshtë fotos, ku prezanton projektin. E veshur me ngjyrën rozë, për një moment sa i takon modelit të flokëve, grimit dhe qëndrimit na u duk si këngëtarja Samanta Karavella. E pabesueshme por çfarë i bën të duken kështu njësoj si motra binjake?! /Story.al/