E mori të dashurin me Rolls Royce, pamje nga dasma magjike e Marc Jacobs

Tashmë martesat e personave të së njëjtës gjini janë të ligjshme në shumë vende të botës, duke qenë kështu jo më një tabu.

Marc-Jakobs-3

Këtë fundjavë, dhe stilisti i njohur, Marc Jacobs ka kurorëzuar martesën me të dashurin e tij prej shumë vitesh, Charly Defrancesco.

Marc-Jakobs-2

Ata u martuan në një ceremoni tepër private në New York, e më pas kishin zgjedhur të organizonin një “party” për të gjithë të ftuarit. Stilisti i famshëm postoi foton e çiftit të lumtur gjatë ceremonisë, ku ai dhe i dashuri pozonin para një makine Rolls Royce Phantom, e vitit 1962.

Marc-Jakobs-4

Kjo ishte makina luksoze me të cilën Marc bëri xhiron ceremoniale dhe më pas mori në shtëpi partnerin e tij të zemrës.