E mbështetur te makina e policisë, Arjoni i Përputhen nxjerr fotot hot të së dashurës së tij

Ish konkurrenti i ‘Për’Puthen’, një ndër personazhet më të spikatur në këtë reality shoë pas skandalit me njërën prej konkurrenteve, mesa duket se nuk e ka aspak problem që në rrjetin e tij social të postojë foto shumë provokuese të të dashurës së tij.

Bëhet fjalë për Arjon Lulin, i cili së fundmi ka postuar një foto të të dashurës së tij, Serena Sulës, e cila njihet për ‘tëerkun’ e saj të famshëm.Serena shfaqet me bikini tepër provokuese, teksa qëndron pranë një makine policie.

“Me hyrjen e Serenës në detyrë do të kapen të gjithë kriminelët dhe do gjobiten të gjithë pa përjashtim”, shkruan Arjoni në foton ku e dashura e tij nuk i ka lënë vend imagjinatës.