E mbajti të fshehtë për shumë kohë, ja se kush është i dashuri i Fjoralba Ponarit, njihuni me SPORTISTIN që i ka rrëmbyer zemrën moderatores

Dosja.al ka zbuluar se kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën moderatores shqiptare.

Do të donte ta mbante të fshehtë dhe për pak kohë, mirëpo falë fotove që ka publikuar në rrjetet sociale, Fjoralba Ponari e kërkoi vetë!

Dosja.al ka zbuluar se kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën moderatores shqiptare. Ai quhet Françesko dhe është sportist xhudoje në ekipin ‘BJJ’ në Tiranë.

Fjoralba ka postuar dy foto me të dashurin e saj, gjithmonë është kujdesur që t’ja mbulojë fytyrën mirëpo ngjashmëria e madhe që shihet në pjesën e ballit na bën të mendojmë se ai është partneri i saj.

Fjoralba dhe Francesko ndiqen në Instagram, ky i fundit ka shumë pak ndjekës dhe asnjë foto.

Nuk dihet se ku janë njohur, apo sa kohë kanë së bashku, mirëpo nëse Fjoralba vendos ti tregojë këto detaje ne jemi gjithë sy e veshë!

(A.B)/Dosja.al