E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, por ja si duket Tayna pa make-up

Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media. Ajo është shpeshherë në qendër të vëmendjes për shkak të këngëve të saj që kthehen në hite, ashtu edhe për look-un.

Gjatë kësaj periudhe e kemi parë reperen që eksperimenton shumë me ngjyrën e flokëve. Por me siguri fansat e saj janë kuriozë ta shohin reperen edhe pa make-up në fytyrë.

Së fundmi Tayna ka publikuar pamje teksa bën një trajtim për fytyrën ku shfaqet pa asnjë pikë makijazhi dhe duket shumë atraktive.