E kemi parë gjithmonë brune, Andrra Destani bën ndryshimin drastik

Andrra Destani u bë e njohur për publikun shqiptar kur u martua me Sinan Hoxhën. Që në atë moment, ajo është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyera dhe numëron shumë ndjekës në rrjetet e saj sociale, e gjitha kjo për shkak të ëmbëlsisë që përcjellë.

Andrra-2

Edhe pse gjithmonë jemi mësuar ta shohim brune, Andrra ka vendosur të na surprizojë me një ndryshim në ‘look-un’ e saj, duke u kthyer kështu në bjonde. Komentet nga fansat kanë qenë kryesisht pozitive, por shumica e tyre preferojnë të shohin Andrrën ‘e vjetër’. Kujtojmë që momentalisht, Andrra po ndërton karrierën e saj në biznesin e fustaneve të nusërisë./revistawho.com