E famshme për format e pornostares, shikoni si kujdeset për vithet Shkëndije Mujaj (video)

Ajo shkakton reagime të forta në internet, qoftë edhe për një selfie që poston në profilet e saj zyrtare. Shkak për të janë format trupore shpërthyese, sidomos vithet, për të cilat këngëtarja kosovare Shkëndije Mujaj thotë se ndihet jo vetëm e komplimentuar por shpesh e paragjykuar. Të tjera këngë ka publikuar pas klipit “Showbizz” në bashkëpunim më Sabianin dhe Marselin, ndërkohë që vazhdon aktivitetin me koncerte në Kosovë dhe vende të ndryshme të botës. Por për të ditur se si kujdeset ajo në veçantu për vithet me trajtimet anticelulit, etj shikoni videon e filmuar në një qendër estetike.