“E ëmbla ime”, futbollisti shqiptar ndan fotot më të bukura të vajzës dhe ka një urim special për 2-vjetorin e saj

Vogëlushja e ish-futbollistit të kombëtares, Andi Lila, feston sot 2-vjetorin e lindjes.

Andi ka ndarë disa foto shumë të ëmbla të vajzës.

“Gëzuar ditëlindjen zemra ime, e ëmbla ime Axa Lila”, shkruan futbollisti krahas fotove ku vajza shfaqet duke luajtur me disa tollumbace.

View this post on Instagram

Happy birthday my heart ❤️ Gëzuar ditëlindjen zemra ime, e ëmbla ime. #axalila

A post shared by Andi Lila (@andilila) on

Andi është baba edhe i një djali më të madh dhe me siguri këto momente speciale janë më të bukurat për të.