E dashura e Mozzik me kancer? Çmendet rrjeti me këtë foto

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të showbizit që kur lidhja e tyre u zbulua. Kështu po ndodh edhe së fundmi me një video ku çifti shihen të ftuar në një dasmë. Video të cilën disa faqe turke në Instagram e kanë postuar duke menduar se Loredana është e diagnostifikuar me kancer. “Kanceri nuk e mund kurrë dashurinë”, shkruhet mbi videon e postuar nga faqet turke dhe të ruajtur nga “intv.al”.