E dashura e Brunos, Alesia Noka me bikini e dobët sa i duket brinjët

Modelja Alesia Noka, e cila tashmë është deklaruar në media si e dashura e këngëtarit Bruno, ka postuar një foto me bikini ku ekspozon linjat. Aktorja e klipit “Ajo” shfaqet më shumë se elegante në klipin e saj pasi i duket dhe brinjët. Ndoshta puna si modele e bën të mbajë regjim të fortë. Bruno dhe Alesia flitet se u njohën gjatë xhirimeve të klipit “Ajo”. Pas publikimit të këngës me skena provokuese nisën të qarkullojnë zëra se bëhet fjalë për një lidhje mes tyre. Çifti u shfaqën zyrtarisht bashkë në festën, ku u prezantuan nominimet e “Top Music Awards”.