“E bukura dhe bisha”, historia e dashurisë së Heidi Lushtakut me boksierin

Boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi duket po shijon shumë lidhjen e tij të dashurisë me modelen e njohur shqiptare që jeton në Zvicër, Heidi Lushtakun. Duket se hiostoria e tyre e dashurisë po shkon drejt zyrtarizimit, pasi “të bukurën dhe bishën” po i shohim gjithmonë e të pandarë nga njëri-tjetri. Vlen të përmendet fakti që boksieri shqiptar, Krasniqi ka fituar në duelin e së shtunës mbrëma ndaj boksierit polak, Bartlomiej Grafka.