E bujshme! Modeli britanik fejohet me aktoren amerikane 4 vite më të madhe, prindërit e Brooklyn Beckham thonë ‘OK’ për martesën e tyre

Modeli i njohur britanik Brooklyn Beckham është fejuar me aktoren amerikane Nicola Peltz. Po ashtu sipas mediave të huaja besohet se ata së shpejti do të martohen dhe për këtë  janë dakord edhe prindërit e  21 vjeçarit.

‘Brooklyn u ka thënë miqve të tij në LA se ai dhe Nicola janë fejuar.  Është një kohë shumë emocionuese për të gjithë familjen pasi më parë marrëdhënia mes tyre nuk ishte e mirë. “shkruajnë mediat e huaja

25- vjeçarja është njohur me  Brooklyn  9 muaj më parë ku dhe shpesh e kanë shfaqur edhe në mediat sociale dashurinë e tyre. Dyshja janë izoluar së bashku në Nju Jork për shkak të pandemisë së Covid-19.

(A.K.Dosja.al)