“E bekuar”- Dita e Amarda Toskës nis bukur me Sian në krahë, publikon foton që do i “ngrohë” zemrat të gjithëve

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë prindër të dy fëmijëve, djalit Joelit dhe vajzës, Sias.

ifti kanë treguar se janë shumë të dhënë dhe të përkushtuar pas tyre.

Ditën e sotme, Ami tregoi se nis bukur dita e saj teksa publikoi një foto të ëmbël duke mbajtur Sian në krahë.

“E bekuar”– shkroi moderatorja, krahas imazhit.

Nënë e bijë realizuan foton në ambient të hapur teksa shijonin rrezet e diellit, ndërsa Ami u sigurua që ti mbulonte fytyrën vogëlushes së saj.

/Panoramaplus.al