Dyshime mbi atësinë e vajzës së Kylie Jenner/ Fëmija një kopje e bodygardit

Vajza e Kylie Jenner, vogëlushja Stormi duket se qenka e destinuar të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave. Atësia e saj u bë një problem pasi Tyga kërkoi të bënte një test të ADN por më pas ndërroi mendje dhe nuk foli më për këtë temë. Ashtu si të gjithë ne e dim babai i Stormit është partneri aktual i Kylie Jenner, Travis Scott të cilët për momentin janë duke festuar 3-mujorin e vogëlushes në bregdet.Por rrjeti po zien nga një ngjashmëri e madhe që ka trupëroja i Kylie-t ka me vajzën e saj. Njerëzit kanë vërshuar në komente duke thënë se babai i vërtetë i saj është Tim Chung truproja i saj sepse ajo është identike më të. Pavarësisht të gjitha pretendimeve tiparet mund të kenë ngjashmëri por është ngjyra e Stormit ajo që bën diferencën sepse i ngjan babait të saj të vërtetë Travis Scott.