Dy Sara-t bëhen bashkë, e dashura e Ledrit ka diçka për të thënë

Partnerja e Ledri Vulës dhe trashëgimtarja e ‘Top Channel’, pra dy Sarat janë bërë bashkë në një festë ditëlindjeje.

Ka qenë e dashura e Ledrit e cila ka ndarë një foto me Hoxhën duke shkruar: “Nuk mund të gjeja dika më të mirë me të cilin mund të ndaja emrin”, duke qenë se vajzat përveçse emrit gëzojnë dhe të njëjtin mbiemer.
Me siguri ato gëzojnë miqësi bashkë dhe këtë e tregojnë dhe momentet pranë njëra-tjetrës në të njëjtën festë.

Përveç emrit të përbashkët çfarë i bashkon tjetër vajzat është fakti se trashëgimtarja e ‘Top Channel’ është mami e dy djemve, ndërsa e dashura e zemrës së Vulës është tashmë në pritje të ëmbël dhe në vetëm pak muaj pritet të bëhet nënë për herë të parë.