Duke zbuluar bukuritë e Shqipërisë, Xhensila ndan fotot më të veçanta krah Besit në kanionet e Skraparit

Dyshja e njohur e ekranit shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj duket se kanë zgjedhur që një prej fundjavave të tyre ta kalojnë në kanionet e Skraparit.

Ka qenë Myrtezaj ajo e cila ka publikuar një album fotosh duke treguar bukuritë e vendit të cilat i ka vizituar së bashku me dashurinë e saj më të madhe, Besin.

“Unë dhe ti @beskallaku çelsizemrës”, ka shkruar Xhensila krah fotove ku shihen mjaft të qeshur dhe duke shkëmbyer puthje.

Me siguri kjo eksperiencë ndryshe nga të tjerat do të ngelë gjatë në memorien e Xhensilës dhe Besit.

View this post on Instagram

Une dhe ti…@bes_kallaku ❤️ #çelsizemres

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

revistawho.com