Dua si teze nuk është fare e zakontë

Si është Dua Lipa si teze? Na e tregoi vetë me një album fotosh, publikuar në ‘Instagram’.

Ajo ka treguar se ka pasur një vizitor shumë special, vajzën e kushërirës së saj dhe për të e quan veten teze.

“Unë nuk jam një teze e zakonshme, jam teze cool. Kushërira ime e bukur më dha shoqen e ngushtë të vogël dhe nuk po ngopem me të. Ajo është princesha ime e vogël përjetë”, shkroi Dua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Në foto ajo shfaqet me të voglën në krah teksa luan dhe mund të themi me bindje se e vogla sapo u bë VIP në Instagramin e tezes./revistawho.com