Dua Lipa Vs Rita Ora, kush veshi fustanin më të bukur në “Brit Awards”

 

Këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora janë përballur në “The BRIT Awards”, në Londër. Dua, e cila u shpall artistja më e mirë kishte veshur një fustan nga Giambattista Valli Haute Couture, i koleksionit pranverë 2018. Një fustan të modës së lartë Ralph $ Russo duke nxjerrë kësaj here në pah sensualitein e saj. Po ju kush nga artistet ju pëlqen më shumë?