Dua Lipa tallet me Trump. Poston foton virale dhe shkruan: “atë nuk e do as berberi i vet”

Mbrëmë u zgvillua debati presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden dueli mes të cilve i ka ndatë edhe figurat e shou bizit.

Një nga to është edhe Dua Lipa e cila gjithmonë ka treguar se nuk mbështet presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump.
Tani, nga ky debat ajo që ra në sy kanë qenë flokët e Trump, ku një fotografi është bërë virale në rrjete sociale, ndërsa një pjesë e njerëzve tallen pasi sipas tyre ai paguan 70 mijë dollarë vetëm për floktët.

E, këtë fotografi e ka postuar edhe Dua Lipa, ndërsa ka shkruar se edhe parukieri i tij e urren.

“70 mijë dollarë shpenzime për floktë e tij dhe parukieri i tij e urren akoma atë”, shkruan këngëtarja.