Dua Lipa i befason të gjithë fansat, kthehet në bjonde

Disa ditë më parë këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shfaqur në javën e modës në Paris me modelin e ri të flokëve. Të gjithë u surprizuan nga ndryshimi i saj, por edhe e admiruan për zgjedhjen e look-ut. Por mesa duket asgjë nuk është ashtu si duket. Këngëtarja e ka rifreskuar pamjen duke kaluar nga flokë të errëta në bjonde.

Dua-2

Ky ndryshim duket se lidhet me një kapitull të ri të këngëtares në jetën private. Përmes një postimi në ‘Instagram’ ajo ka treguar pamjen e saj të re. “Një erë e re. Faleminderit për durimin tuaj. Shihemi së shpejti. Dua Lipa 2”, shkruan këngëtarja bashkangjitur fotos. Kujtojmë se Dua ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm vitet e fundit dhe me këtë shkrim paralajmëron një etapë të re profesionale dhe personale.