Donte të bënte xheloz ish-të dashurin, ja si veproi Fifi

Filloreta Raçi (Fifi) është një nga këngëtaret më të njohura dhe së fundmi, nga më të komentuarat për karrierën e saj. E ftuar tek “E diela shqiptare” në rubrikën “BE Coffee”, Fifi ka treguar për veprimin që kishte bërë për të bërë xheloz ish të dashurin, shkruan Who. Mesa duket, Fifi beson se hakmarrja në rrjetet sociale është e duhura, kështu që ka postuar foton me aktorin e humorit, Olsi Bylykun. Kjo foto u përfol shumë nga mediat dhe nga asnjëri nuk pati reagime, por sot Fifi u shpreh se ajo the Olsi janë thjesht miq të mirë.