Don Xhon paralajmëron një surprizë për këta dy banorë në ‘BBVA’

Rep-arstisti i njohur Don Xhon përmes një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar surprizë për Meritonin dhe Romeon.

“Kampiona, sot keni ni surprizë të dytë” shprehet reperi, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se Don Xhon edhe në disa koncerte kishte treguar se mbështetë Meritonin në ‘Big Brother VIP Albania’.

kosovarja-ks.com