“Do qeshim si në foton e fundit”/ Humbi të atin nga Covid-19, Viola Spiro rrëqeth me fjalët

Spiro, ka publikuar disa foto me të në profilin e saj në Instagram, teksa i premton se do jetë gjithmonë duke qeshur me të, ashtu si në foto.

Moderatorja Viola Spiro i ka bërë një dedikim prekës të atit që vetëm pak ditë më parë i dha lamtumirën. Spiro, ka publikuar disa foto me të në profilin e saj në Instagram, teksa i premton se do jetë gjithmonë duke qeshur me të, ashtu si në foto.

Do qeshim gjithmone bashke si ne foton tone te fundit, babka im…”– shkruan ajo krah fotove.

Rodolf Spiro ndërroi jetë pak ditë më parë në Turqi në moshën 63-vjeçare. Babai i moderatores jetonte mes Shqipërisë dhe SHBA-ve, ndërsa së fundmi ishte transferuar në atdhe. Ai u infektua me Covid-19, të cilit nuk i mbijetoi dot.

(f.m/dosja.al)