“Do festojmë edhe në karantinë”- Këngëtarja Anxhela Peristeri feston ditëlindjen dhe merr urimin e veçantë: Megjithëse jemi në kushte të tilla…

Padyshim që kjo është një ditëlindje e veçantë për këngëtaren Anxhela Peristeri.

Ajo është izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit dhe nuk ketë mundësi të festojë me miqtë e saj.

Por urimet nuk kanë munguar për Anxhelën. Mes tyre ishte edhe kolegu i saj Aurel Thellimi.

Në një postim në Instagram, këngëtari shkruan se edhe pse janë në karantinë do të festojnë ditëlindjen e saj.

“Ne do festojme dhe ne karantine sepse mundohemi te japim momente te bukura aty ku ne kendojme me grupin tone,,, keshtu qe dhe per veten megjithese jemi ne kushte te tilla prape do festojme,,, Happy birthday Anxhela”– shkroi ai.

Anxhela-2