Do çmenden vajzat, Maluma në Tiranë, zbulohet data dhe vendi i koncertit

Këngëtari Maluma do performojë në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Malumas, duke u konfirmuar kështu zërat që qarkullonin prej disa ditësh.

Koncerti do të mbahet në datën 14 mars në sheshin Nënë Tereza.

Ndërsa biletat nuk kanë dalë ende në shitje.

Një ditë para se të vijë në Tiranë, Maluma do të performojë në Greqi dhe më pas në datën 18 do të jetë në Amstredam.

Maluma-2

Maluma është një këngëtar shumë i pëlqyer, kryesisht nga femrat dhe këngët e tij janë kthyer në hite.