Djali i Tuna Sejdiut bën 1 vjeç, brenda ditëlindjes përrallore të Tianit

Ditën e djeshme, këngëtarja Tuna Sejdi festoi një ditë të veçantë, 1-vjetorin e djalit.
Me rastin e ditëlindjes së parë të Tian, ajo ka organizuar një festë private në Prishtinë. Eventi u zhvillua në Hotel Garden teksa çdo gjë është menduar deri në detaje nga kompania Grand Decor. Ndonëse në parim një festë sekrete, Prive.al ka siguruar disa imazhe nga festa, ku çifti Tuna dhe Patris kanë zgjedhur të vishen me ngjyra të gjelbra.