Djali i Alban Dudushit 1 vjeç, pamjet nga festa

Ditën e djeshme djali i moderatorit Alban Dudushi, Kroi Art, festoi 1-vjetorin. Këtë ditë të veçantë Albani dhe bashkëshortja e tij Bieta, zgjodhën ta festonin në mes të bukurisë së natyrës ku të pranishëm kanë qenë miq, familjarë dhe të afërm. Dekori ishte përzgjedhur me shije, ndërsa dominonte ngjyra e bardhë. Ndërsa ylli i festës, Kroi i veshur si një dhëndër i vogël fryu qirin e parë.