Dj Vicky bëhet baba për herë të dytë

DJ i njohur shqiptar, Vicky është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë dj i “Threedots” përmes një postimi në Instagram. Në foto ai shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushen e tij, të cilën kanë vendosur ta quajnë Amal.

View this post on Instagram

My sweet little girl Amal 🧿 @amandedako

A post shared by VIK KRAJA (@vikkraja) on

“Vajza ime e ëmbël Amal”, shkruan Vicky krahas fotos me të porsalindurën. Kujtojmë Dj Vicky dhe partnerja e tij Amanda kanë edhe një djalë të quajtur Alen.