Divorcohet çifti fitues i “Big Brother 9”, Danjeli zbulon ç”ndodhi me Fotininë

Danjel dhe Fotini janë çifti që fituan “Big Brother9”. Ata u dashuruan dhe madje u martuan brenda këtij reality show dhe ishin çifti i vetëm i atij edicioni që mbijetuan edhe pas daljes nga loja, duke nisur bashkwjeteswn nw Tiranw. Kjo deri tani pasi pak më parë Danjeli ka njoftuar ndarjen nga Fotinia. “Janë disa arsye përse unë dhe Fotini kemi vendosur të ndërpresim këtë lidhje duke gëzuar respekt për çdo të mirë dhe të keqe që kemi kaluar së bashku dhe sigurisht për njëri-tjetrin. LAFODA”, shkruan Danjeli në postimin e tij, citohet nw Blitz.al.
Dyshimet e para lindën kur çifti mbylli llogarinë e përbashkët të Instagram derisa sot më në fund u pranua prej ish-banorit.