Divat bëjnë “xing”?! Ja kush kopjoi kë…

Të gjithë i dashurojmë veshjet e yjeve nëpër mbrëmjet gala si dhe në tapetin e kuq. Shumë personazhe të famshëm preferojnë te vishen nga stilistë apo shtëpitë e mëdha të modës.

Kjo është arsyeja se përse ndodh shpesh që diva të ndryshme të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën. Por pavarësisht këtij fakti, ato kanë arritur ta menaxhojnë mjaft mirë ruajtjen e individualitetit të tyre, duke vënë në dukje stilin e tyre unik.

Më poshtë do të shohim disa nga bukuroshet të cilat janë ndodhur në një situatë të tillë.

Gigi Hadid dhe Halima Aden

Kim Kardashian dhe Rosalía

Normani dhe Demi Lovato

Fergie dhe Olivia Munn

Kesha dhe Pink

Kylie Jenner dhe Natallia Yakimchyk

Top Albania Radio