Ditë zie për Flori Mumajesin, humb të ëmën…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, bëhet fjalë për mamanë e tij.

Top Albania Radio e ka mësuar lajmin e trishtë nga burime të afërta të familjes.

Mësohet se ditën e sotshme nëna e tij, po përcillet për në banesën e fundit.

TAR i gjendet pranë Florit dhe familjes në këto ditë të vështira…

Kujtojmë se disa ditë më parë Flori është fotografuar në një kafe pranë spitalit ku ishte shtruar nëna e tij, për shkak të problemeve me zemrën. Mesa duket, e ndjera nuk ka mundur t’i shpëtoj kësaj dhimbjeje…