Dita e verës ndez Era Rusin, nxjerr gjoksin dhe bën gjestin erotik me gjuhë…

1521053322415-1
“Gëzuar ditën e verës!”, ishte urimi që këngëtarja Era Rusi e shoqëroi në rrjetet sociale, me një kolazh fotosh shumë provokuese siç nuk e keni parë ndonjëherë. Ajo shihet tek ekspozon gjoksin poshtë një këmishe të bardhë, ndërsa bën gjestet erotike duke luajtuar me gjuhë dhe gishta. Duket se me këto poza, Ea Rusi është “divorcuar” nga stili i zonjave, që jemi mësuar ta shohim në foto apo skenë. Hapin e parë për ndryshimin e saj e hodhi në 8 Mars, në Ditën e gruas. Ajo postoi një foto e veshur me një fustan të kuq, dhe ku jepte mesazhin e lirisë së femrës.