Diellza Kolgeci pret vajzë, brenda festës ku festohet pritja e ëmbël

Diellza Kolgeci, pak kohë më parë ka lajmëruar se është në një pritje të ëmbël. Tashmë që lindja e bebit po afron, ajo ka vendosur të zbulojë gjininë dhe ka organizuar mbrëmjen e djeshme një festë “Baby shoëer”, sipas Lapsi.al. Pjesë e kësaj feste kanë qenë miq dhe familjarë dhe Diellza së bashku me partnerin Fisnik Rugova kanë çarë një tullumbace, nëpërmjet të cilës kanë zbuluar se janë në pritje të një vajze. Gjatë kësaj festë Diellza ka qenë e veshur me një fustan të bardhë, i cili e tregonte në një formë mjaft të mirë.