Dhurata marramendëse e Kenan Imirzalioglu për bashkëshorten

Aktori turk Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e fundit të shtatzanisë dhe çifti do bëhen me një vajzë.

Mediat turke kanë raportuar së fundmi se Kenan i ka bërë një dhuratë Simen.

Aktori ka blerë një vilë në Bodrum që kushton 3 milion lira turke apo më shumë se 300 mijë euro.

Kenan u martua me Sinem Kobal në vitin 2016.