Dhurata Dora shkëlqen në klipin e ri, por vëmendjen e mori vendi ku ka xhiruar

Disa ditë më parë u publikua kënga e re e Dhurata Dorës dhe si pjesa më e madhe e projekteve të tjera të saj u prit shumë mirë. Këtë herë, këngëtarja bukuroshe kishte zgjedhur të bashkëpunonte me një artist francez shumë të sukesshëm që quhet Soolking dhe numëron qindra milionë klikime në projektet e tij.

Dhurata-Dora-2

Kënga është shumë ritmike, madje kjo është arsyeja kryesore pse u bë kaq shpejt e preferuara e publikut, por jo vetëm atij shqiptar. Edhe pse flitet në 3 gjuhë, përkatësisht anglisht, shqip dhe frengjisht, fabula është e kuptueshme dhe përcillet bukur tek publiku.

Dhurata-Dora-4

Po detajin e veçantë që lidhet me videon e vutë re? Klipi duket sikur është xhiruar jashtë Shqipërisë, në një ndërtesë antike, por me arkitekturë të admirueshme.

Dhurata-Dora-3

Në të vërtetë video është realizuar tek ‘Amadeus Palace Hotel’ një destinacion shumë i veçantë që pritet të hapet së shpejt me vendodhje në autostradën Tiranë-Durrës. Me siguri shumë nga ju e kanë vënë re teksa kalojnë aty pranë në udhëtime të ndryshme, pasi është një nga ndërtesat më të bukura që ka Tirana.

Kënga ‘Zemër’ ka rezultuar një sukes i padiskutueshëm dhe aktualisht numëron gati 40 milionë klikime në ‘Youtube’. Edhe njëherë Dhurata Dora e surprizoi publikun, por këtë herë suksesi qe edhe më i madh se sa mund të ishte parashikuar. /revistawho.com