Dhoma e Sias është si e princeshave, Ami zbulon pak nga momenti kur e vë në gjumë

Aktori dhe moderatori, Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska, një vit më parë u bënë prindër për herë të dytë. Ata sollën në jetë vogëlushen të cilën e quajtën Sia. Çifti kanë dhe një djalë, Joelin, tashmë i rritur dhe gati për të qenë vëllai i madh i saj.

Amarda-2

Ermali dhe Ami nuk janë prononcuar shpesh në publikimin e vajzës, e rrallë e shohim në disa foto dhe video në rrjete sociale, por së fundmi Ami ka ndarë një video ku mund të shohim dhomën e vogëlushes. Sia shfaqet në dhomë duke mbajtur një libër në dorë, e rrethuar nga mure të bardhë, perde rozë dhe një kolltuk i bardhë. Kjo dhomë duket se i shkon për shtat vogëlushes, pasi duket si e princeshave. Ami dhe Ermali janë një nga çiftet më të dashur për publikun, ndaj çdo postim i tyre përbën kuriozitet.