Detajet e reja/ Ylli i Totenham dhe e fejuara protagonistë në një video erotike

Emri i saj është Rubi Mae, është modelja 22-vjeçare, prej vitesh e fejuar me yllin e Totenhemit, Dele Ali.

Një vit më parë, tabloidet britanike publikuan një video me përmbajtje erotike të yllit të kombëtares angleze.

Dele-Ali-2

Ato pretendonin se Dele Ali e kishte tradhtuar Rubin me një grua, duke sjellë edhe një krizë mes çiftit, por informacionet e fundit bëjnë me dije se protagoniste e asaj videoje mund të ketë qenë vetë modelja e veshjeve intime.