Demi nuk njeh limit, modelja pozon tërësisht e zhveshur dhe nuk le vend për imagjinatën

Demi Rose nuk njeh limit dhe s’ka gjë që ta ndalojë.

Modelja pozoi tërësisht e zhveshur dhe ndau me ndjekësit foton hot dukë “tërbuar” rrjetin.

Demi vuri në pah të pasmet e saj bombastike duke u shfaqur shumë joshëse në setin fotografik.

Ajo gjithashtu pozoi me veshje metalike duke ekspozuar sërish të pasmet e saj dhe nuk la vend për imagjinatën.

“Jam gati për tu larguar nga ky planet, kush dëshiron të vijë me mua?”– shkroi Demi.

Modelja njihet për format e saj trupore seksi dhe nuk heziton që t’i ekspozojë.

/Panoramaplus.al