Demaskohet Eliona Pitarka, aktorja me të pasme false

Eliona-Pitarka-2

Modelja dhe aktorja e komentuar “seksi” si pjesë e spektaklit të humorit “Apartamenti 2 XL”, Eliona Pitarka, mesa duket nuk është kaq seksi sa shfaqet. Faqja “Demaskime_shqiptare_2016” në Instagram ka zbuluar se të pasmet e saj realisht nuk janë ashtu siç duken, pasi ajo sipas tyre e rrit volumin në sajë të efekteve. Faqja ka bërë krahasimin e të njëjtës foto të aktores, para dhe pas ndërhyrjes në foto dhe ndryshimi vihet re qartë. Ky fakt mund të zhgënjejë fansat e saj, pasi Eliona komentohet pikërisht për të pasmet e rrumbullakosura.