Del grafiku i të dashurave, Leo Di Caprio Don Zhuani i Hollywood-it

Leo-2

Leonardo DiCaprio njihet si ‘Don Zhuani’ i Hollywood-it. Dhe së fundmi është publikuar grafiku i të dashurave që ka pasur aktori i famshëm. Sipas të dhënave ylli kinematografisë botëtore pëlqen të lidhet me vajza të reja. 44-vjeçari nuk ka pasur kurrë në krah një grua mbi moshën 25 vjeçare. “TrustLittleBrother” ndwrtoi një grafik për të treguar moshat e grave me të cilat ka qenë i lidhur DiCaprio, si edhe moshën mesatare të tyre 22.9 vjeç. Aktori aktualisht është në një lidhje me 21-vjeçaren, Camila Morrone./Lapsi.al