Deklaroi se ka ende pëlqim për të, Fifi ngacmon Granitin në organin gjenital! Ja si reagoi ish-futbollisti

Fifi deklaroi dje se ka ende pëlqim për Granit Canën, edhe pse ish-futbollisti i tha që e sheh vetëm si shoqe dhe jo si të dashur. Gjatë bisedës me Sabianin në oborrin e shtëpisë, artistja tha se nuk ka më ndjenja për të, por pëlqimin nuk e heq dot me “një kërcitje gishtash”.

Këtë e ka treguar edhe dje gjatë kohës që nisi të ngacmonte Canën. Dyshja po qëndronin të ulur në karrige ballë për ballë e në një moment Fifi i ngre këmbët dhe i mbështet tek prehri i Granitit. Sikur kjo të mos mjaftonte, këngëtarja nisi ta ngacmonte tek organi gjenital.

Për një moment të dy po shiheshin në sy pa folur dhe Graniti nuk reagoi keq ndaj këtij veprimi, madje ish-futbollisti vazhdoi bisedën duke qeshur me Fifin.

Këngëtarja tha dje se pika e saj e dobët në shtëpinë e “Big Brother VIP” është pikërisht Graniti.

Unë po e kuptoj shumë mirë veten time. S’po them që më ka ikur pëlqimi ndaj Granitit. Pëlqimi im qëndron hala. Ndjenjë s’kam. Ndjenjë më shumë sesa shok. Pëlqim kam une prapë. Ajo s’zhduket kështu. Ia thashë. Ku po e di ti se çfarë po ndodh mes meje dhe Granitit pas një muaji? Ça na shkrepet.

 Unë e kam deklaruar që ky është pika ime e dobët këtu mrena. Ajo më njeh prej gjashtë vitesh, di dy histori të miat dhe e di shumë mirë si jam në këtë aspekt Sheila.”,- i tha këngëtarja Sabianit kur po diskutonin jashtë në oborr.