David Beckham martohet? Dalin fotot e para nga dasma në Londër

Një ambjent romantik, dhe një “nuse” mjaft e bukur.

David-2

Modelja kineze Angelababy dhe David Beckham janë “martuar” për promovimin e një hoteli kinez.

David-3

Por gruaja e vërtetë Victoria nuk ka pse të shqetësohet, futbollisti në pension ishte vetëm duke promovuar një hotel kinez, përpara hapjes së tij të shkëlqyeshme.

David-4

David dukej shumë i lumtur dhe mjaft i qeshur para kamerave.

David-5

Ndërsa modelja dukej rrëzëllitëse me fustanin e bardhë.

David-1

(K.H./FaxWeb.al)