Dasmë VIP në Francë/ Pse qau Priyanka Chopra në ceremoninë e Sophie Turner & Joe Jonas

3 ditë më parë Sophie Tuner dhe Joe Jonas kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë për herë të dytë, por këtë radhë në prani të gjithë familjarëve dhe të afërmve të tyre.

Pryanka-4

Ceremonia e martesës u mbajt në Francë dhe gjatë asaj ditë gjithë vëmendja ishte e drejtuar nga çifti. Por përveç Sophie dhe Joe, ra në sy edhe Priyanka Chopra.

Pryanka-3

Ajo kishte zgjedhur që në dasmë të vishte një sari indian, por më së shumti tërhoqi vëmendjen kur u shfaq e përlotur. “Hollywood Life” ka publikuar disa foto në të cilat Priyanka shfaqet duke fshirë lotët gjatë kohës që ndodhej përkrah gjithë të ftuarve të tjerë, shkruan Who.

Pryanka-2

Kjo ka ardhur si pasojë e emocioneve të shumta në atë ditë gëzimi për familjen Jonas. Vetëm pak muaj më parë aktorja indiane u martua me Nick Jonas dhe tashmë duket se ajo e ndjen veten plotësisht pjesë të familjes.

Pryanka-5

Priyanka ka disa vite që njihet me Nick dhe kuptohet se përveçse me të, ka arritur të krijojë raporte të mira edhe më të afërmit e tij.