Dasmë në Manhatan/ Martohet ish-aktorja e njohur e “O sa mirë”?

Me paraqitjen e saj në serialin e njohur ‘O sa mirë’, ajo u bë shpejt një prej aktoreve më të preferuara shqiptare.

Ema-Uka-2

Por, aventura e Ema Ukës në seial mbaroi pas disa sezonesh dhe aktorja i mungon tashmë ekranit. Kjo për faktin sepse Ema është zhvendosur nga Kosova përtej oqeanit, duke u shkëputur nga të gjitha angazhimet e saj në vendin e origjinës. Ditën e sotme, Ema ka befasuar me një fotografi me fustan të bardhë nga Manhattan. Nuk dihet nëse Uka ka kurorëzuar dashurinë ajo fotoja është shkrepur thjesht nga një set professional, shkruan Prive. Mbetet të shihet e vërteta e fotos.

Ema-Uka-3