Dasma e rrallë/ Futbollisti spanjoll i jep fund beqarisë si baba i 5 fëmijëve

Futbollisti i njohur spanjoll Cesc Fabregas i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme pasi kurorëzoi dashurinë e tij në martesë me Daniella Semaan.
“Sapo u martova me mashkullin që adhuroj”, ka shkruar Daniella në Instagram bashkëngjitur fotove nga dasma, shkruan Who. Nusja u shoqërua nga tre fëmijët e tyre Lia, Capri dhe Leonardo si dhe nga dy fëmijët që Daniella ka nga martesa e mëparshme, Maria dhe Joseph.