Dashuri në mes të deborës, Klea Huta dhe Elgi Doda e nisin vitin çift

1514922078167-1

Pak javë pasi nisen të qarkullonin lajmet se kantautori Elgit Doda dhe showgirl, Klea Huta mund të jenë fejuar, ja ku vjen kjo foto e parë për këtë vit. Të përqafuar gjithë dashuri, ata e nisin 2018-ën çift në mes të dëborës.