Dan Bilzerian bie nga froni, ky është mbreti i ri i Instagramit

Dan Bilzerian ishte cilësuar si “Mbreti i Instagramit”. Me fotot e tij të luksit ku publikoheshin makina, jahte dhe dhoma luksoze me vajza seksi, por duket se mbretërimi i tij ka marrë fund duke kaluar tek dikush tjetër. Biznesmeni iranian me banim në SHBA, Tony Tuuntou është duke thyer rekorde në Instagram me jetën e tij luksoze ndërsa shijon vajzat seksi, makinat luksoze si dhe festat e çmendura, sipas albeu. Ai është pronari i shumë klubeve të natës në Los Angeles të SHBA-ve.