Dafina Zeqiri rikthehet me poza erotike

Dafina Zeqiri po qëndron në Suedi ku ditë më parë postoi video në Instagram që na la të kuptojmë se ajo po vjen me një projekt të ri.

Daf-2

Dje në Instagramin e saj postoi foto ku shfaqet shumë joshëse dhe sensuale.

Daf-3

Dafina paraqitet me të brendshme të bardha ku tregon trupin e saj të tonifikuar dhe tatuazhet e saj të shumta, sipas Prive. Mbetet të shihet nëse me këtë pamje do të paraqitet në klipin e saj të ardhshëm.